Dylewianka – wirtualna wycieczka po gospodarstwie agroturystycznym

Dylewianka to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne w Wysokiej Wsi, położone w najwyższym punkcie północno-wschodniej Polski na najwyższym wzniesieniu Wzgórz Dylewskich. Szczyt znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od budynku. W gospodarstwie prowadzona jest ekologiczna hodowla krów i kóz poświadczona certyfikatem rolnic twa ekologicznego AgroBioTest. Gospodarstwo dostarcza gościom codziennie świeże kozie mleko i ser własnego wyrobu. W zimę polecamy ogrzanie się przy kominku oraz gorącą herbatę z konfiturą z pigwy. Natomiast latem można zwiedzać piękny Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich.

Dylewianka w zdjęciach

W gospodarstwie hodowane jest kilkanaście kóz i kilka krów, które można zobaczyć, a nawet nakarmić, co jest niesamowitą atrakcją dla najmłodszych. Położenie w tak spokojnej i malowniczej okolicy pozwala odetchnąć od pracy i na chwilę się zatrzymać.

Wirtualna wycieczka

Nasza firma przygotowała wirtualną wycieczkę oprowadzającą po obiekcie. Pozwala ona zwiedzić jadalnię, salon z kominkiem oraz dwa pokoje – dwu oraz trzyosobowego. Pokoje znajdują się na piętrze, dzięki czemu z okien można podziwiać okolicę.

Lokalizacja

Poniżej znajduje się mapa z lokalizacją Gospodarstwa.

Zapraszamy

Nocleg można zarezerwować na stronie Booking.com. Więcej informacji na TripAdvisor oraz stronie głównej gospodarstwa www.dylewianka.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Dylewianki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *